Pergoly - novinka 2024

Pergola

Pergola

Vysokokvalitná hliníková konštrukcia s trojvrstvovou, nepremokavou, UV stabilnou PVC strechou s nastaviteľnou funkciou úplného otvorenia strešnej konštrukcie pomocou diaĽkového ovládača. Možnosť uplného uzatvorenia z bočných stán. Odolnosť voči plesniam.

Bioklíma

Bioklíma

Jedinečnosťou bioklimy je strešná konštrukcia pozostávajúca z vodorovných otočných lamiel, ktoré môžu byť naklonené od 0 ° do 135 °, čím zabezpečujú tienenie a prietok vzduchu nezávisle od slnečných lúčov alebo vetra.

Pergola Pro

Pergola Pro

Pergola Pro má konštrukciu klasickej bioklímy v kombinácii so strechou pergoly. K dispozícii je v samonosnej verzii alebo montovaná o fasádu domu.

Open pergola

Open pergola

Všestranná rada výrobkov z pergoly s pevnými lamelami určená pre efektívne vonkajšie tienenie. Môžu byť vybavené zvislými a vodorovnými žalúziami, polykarbonátovými alebo sklenenými výplňami, bodovým osvetlením a reproduktormi.

Alu glass

Alu glass

Presklenná strešná konštrukcia v modernom štýle s možnosťou uplného uzatvorenia z bočných stán, pričom vytvára podmienky pre zimnú záhradu.

Alu car

Alu car

Štýlová samonosná konštrukcia z hliníkových profilov, pokrytá stabilnou vodotesnou PVC textíliou alebo vysoko-odolnou polykarbonátovou strechou, ktorá chráni pred vaše vozidlo pred poveternostnými vplyvmi počasia.

Beach pavilon S L XL

Beach pavilon S L XL

Tieniaca zostava, ktorá vás ochráni proti ostrými slnečnými lúčmy ale aj pred dažďom a vetrom. Skvelé a trvalé riešenie k bazénom pre kúpaliska a hotely, ale aj ideálny doplnok do záhrad rodinných domov.

Screen

Screen

Bočné vertikálne SCREEN textilie, buď priamo integrované alebo montované z vonkajšej strany. Poháňané sú motoricky na diaľkové ovládanie. Zároveň je možné prevedenie s fixným rámom alebo rolety na posuvných koľajniciach.

Príslušenstvo

Príslušenstvo

Vyberte si zo širokej palety najrôznejších doplnkov, ktoré zvýšia komfort tieniacych hliníkových systémov. výber. Prispôsobte ich svojim potrebám a vyuužívajte ich celoročne bez ohľadu na počasie.

Profesionálne tienenie vonkajších priestorov.