Prečo by ste si mali vybrať práve nás?

Majitelia našich WPC produktov ocenia nájmä stály vzhľad WPC terasy a iných exteriérových riešení. Pri našich realizáciach vychádzame z požiadaviek zákazníka a tak vieme zrealizovať WPC terasu na mieru.

Jednoznačne sa prispôsobujeme novým trendom a tým určujeme smer v modernom bývaní. 

Prečo by ste si mali vybrať práve nás?

V ponuke máme pre Vás rôzne typy WPC a až 10 farebných odtieňov WPC dosiek. Naším zákazníkom sa snažíme vyhovieť v každom smere. Naša sila spočíva v spojení s viacerými spoločnosťami už od roku 2005, s ktorými neustále dopĺňame nové trendy a technologické postupy.

Dopravu v rámci celého Slovenska máme ako jediná firma najlacnejšiu a najrýchlejšiu s dodaním do 2 dní. Na trhu s WPC sme niekoľko rokov a denne poskytujeme predaj WPC materiálu s montážou ale i samotný predaj WPC.

Samozrejmosťou je 10 ročná záruka, čo Vám poskytuje istotu a dôveru v nás. Platby neprijímame vopred, ale až po realizácií, spoliehame sa na lojalitu našich zákazníkov.

Vytvárame tak priateľský a dôveryhodný vzťah s našimi spokojnými zákazníkmi.

Našimi referenciami sú objekty pre bratislavskú spoločnosť ISE, výstavby pre spoločnosť Eurovia SK a Scorp Michalovce /rekonštrukcia obce Kechnec/, polyfunkčný objekt Šamorín DENT, priemyselný park Trenčin Facility system Hub.

Ďalej polyfunkčný dom 29.augusta, Bratislava a nový obytný súbor MAMA PAPA v Bratislave.

Obytný súbor Anička a Slnečnice ako partnerský dodávateľ spoločnosť Ayyasalmet,s.r.o.

Z našich WPC terás sa tešia aj majitelia reštaurácií po celom Slovensku.